Znaj ryzyko - kampania społeczna

Klub Młodzieżowy „Alternatywa”Fundacja „Naszym Dzieciom” prowadzi Klub Młodzieżowy „Alternatywa” – placówkę wsparcia dziennego o charakterze opiekuńczo-specjalistycznym z ofertą skierowaną do młodzieży w wieku 13-22 lata. W zajęciach prowadzonych przez Klub może uczestniczyć młodzież z całej Warszawy.

Dysfunkcje rodzinne (w tym uzależnienia i przemoc domowa) i ich następstwa są w Klubie kompensowane poprzez profilaktyczne i prorozwojowe zajęcia, m.in.: zajęcia muzyczne (w dwóch w pełni profesjonalnych studiach nagrań), zajęcia graffiti i streetart, zajęcia z zakresu sportów walki, a także poprzez pracę indywidualną i konsultacje dla rodziców.

Na terenie Klubu, a także w przestrzeni miejskiej dzielnicy Bemowo, Fundacja prowadzi również projekt Uliczna Alternatywa – Street Passion – związany ze wspieraniem oddolnych, młodzieżowych inicjatyw prorozwojowych (np. turnieje deskorolkowe, turnieje streetworkout, zajęcia taneczne) oraz przekazywaniem doświadczeń biograficznych przez gwiazdy muzyki i sportu podczas organizowanych spotkań z młodzieżą.

Kontakt:
Klub Młodzieżowy „Alternatywa”:
ul. Borowego 8
Warszawa

tel.: 726 310 039
kom: 609 259 609, 726 310 039
e-mail: f-n-d@tlen.pl
czynne: poniedziałek – piątek, w godz. 16-21
www.fundacjanaszymdzieciom.pl

Działania prowadzone przez Klub Młodzieży „Alternatywa” są finansowane ze środków m.st. Warszawy.

Oprac. na podstawie informacji Fundacji „Naszym Dzieciom”.
Fot. Fundacja „Naszym Dzieciom”

Napisz komentarz

Skip to content