Znaj ryzyko - kampania społeczna

Pozytywna Dyscyplina - szkolenieOddział Terenowy Towarzystwa Rozwijania Aktywności Dzieci SZANSA Warszawa Targówek zaprasza na cykl czterech warsztatów dla Kadry Wychowawczej pracującej w żłobkach i przedszkolach oraz innych placówkach sprawujących opiekę oraz wspierających rozwój dzieci w wieku 0-6 lat.

W trakcie cyklu warsztatów uczestnicy poznają podstawowe założenia Pozytywnej Dyscypliny, zobaczą, co to znaczy być uprzejmym i stanowczym, czyli porozmawiają o granicach i egzekwowaniu zasad, przyjrzą się karom i nagrodom i zasadności ich stosowania, porozmawiają również o potrzebach i przede wszystkim o samoregulacji, czyli o tym, jak nie wychodzić z siebie. Oprócz tego zastanowią się, jak lepiej rozumieć samego siebie, przyglądać się swoim reakcjom i zachowaniom i odpowiednio je zmieniać. Poznają narzędzia, które mogą być pomocne w budowaniu relacji, wprowadzaniu zasad i reguł.

Terminy: cztery spotkania w czwartki w godz.13.15-15.30
20.04.2023,
27.04.2023,
11.05.2023,
18.05.2023

Miejsce: Stowarzyszenie Ta Szansa ul. Radzymińska 111a/113

Prowadzące: Magdalena Skorupka i Anna Czechowska

Zajęcia są bezpłatne, realizowane w ramach projektu „Ta Szansa dla Rodzin” współfinansowanego ze środków m.st. Warszawa.

Projekt współfinansuje miasto stołeczne Warszawa

Oprac. na podstawie informacji organizatora.

 

Napisz komentarz

Skip to content