Znaj ryzyko - kampania społeczna

warsztaty dla parStowarzyszenie OPTA w dniu 26 listopada br. zaprasza pary rodziców na warsztat poświęcony zarówno odkrywaniu trudności i traum w rodzinie, jak i wzmacnianiu psychologicznych zasobów pary rodzicielskiej.

Podczas warsztatu uczestnicy przyjrzą się jakie zdarzenia, przekazy i problemy utrudniają odnalezienie spokoju. Spotkanie z innymi parami stanie się okazją do wymiany doświadczeń oraz kolejnym krokiem do poznania siebie i innych.

Osoby biorące udział w warsztacie dowiedzą się też jak rozpoznać czy doświadcza się skutków traumy i co można z tym zrobić.

Mile widziane pary mające doświadczenia terapeutyczne. Tylko dla par niebędących w procesach rozwodowych. Ilość miejsc ograniczona.

Termin: warsztat odbędzie się 26 listopada w godz.10-16 w siedzibie Stowarzyszenia OPTA ul. Marszałkowska 85 lok. 34

Zapisy: w godz. 10:00-17:00 pod numerem tel. 797 924 700

Prowadzące:

Joanna Markiewicz – psycholożka, psychoterapeutka dorosłych, par i rodzin

Agnieszka Pawłowska-Fryckowska – pedagożka, psychotraumatolożka, psychoterapeutka dorosłych, par i rodzin

Zadanie finansowane w ramach małych dotacji z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym w 2022 roku na realizację działań dot. przeciwdziałania przemocy w rodzinie, wynikających z Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie w m. st. Warszawie na lata 2021-2025.

projekt finansuje m.st. Warszawa
Oprac. na podstawie informacji organizatora.

Napisz komentarz

Skip to content