Znaj ryzyko - kampania społeczna

warsztaty o przemocy dla młodzieży15 stycznia br. w Fundacji A.R.T rusza cykl warsztatów profilaktycznych dla młodzieży w wieku 11-16 lat, dotyczących przemocy w rodzinie.

W każdą środę, od 15 stycznia do 16 grudnia 2020 (w godz. 18.00-20.00), młodzież w wieku 11-16 lat może wziąć udział w cyklu 6-ciu spotkań, których celem będzie zdobycie wiedzy na temat tego, czym jest przemoc oraz jak sobie z nią radzić, zarówno będąc w roli osoby jej doznającej, czy też w roli świadka.

Założeniem programu jest uwrażliwienie młodych ludzi na temat przemocy, zwiększenie ich wiedzy w tym obszarze, a także wzmocnienie kompetencji społecznych, dzięki którym będą mogli sobie z tym problemem poradzić.

Dzięki udziałowi w warsztatach łatwiej będą diagnozować zachowania przemocowe, częściej będą reagować, gdy będą ich świadkami oraz wzrośnie ich poczucie własnej wartości, które jest istotnym czynnikiem w radzeniu sobie z doświadczaniem przemocy.

Prowadzący: Agnieszka Tobota oraz Artur Świtalski

Obowiązują zapisy:
e-mailowe: projekty@fundacjaart.pl lub telefoniczne: 696 083 871

Kontakt:
Fundacja A.R.T.
ul. Dąbrowszczaków 8, lok. 111, 03-477 Warszawa

Zadanie jest współfinansowane przez Miasto Stołeczne Warszawa w ramach projektu: „Patent na moc” realizowanego razem z Fundacją UNA.

Opracowano na podstawie informacji Fundacji A.R.T.
Fot.: Sharon McCutcheon, Unsplash.com

Napisz komentarz

Skip to content