Znaj ryzyko - kampania społeczna

manipulacje8 maja 2021 Centrum Praw Kobiet zaprasza do udziału w bezpłatnym warsztacie „Manipulacje, jak rozpoznać i reagować” w ramach cyklu „Życie z mocą w nowej rzeczywistości”. Warsztat pozwoli uczestniczkom poznać techniki manipulacji i sposoby reakcji na nią. Umożliwia naukę technik pozwalających na deeskalację konfliktów, pozyskanie umiejętności słownego wyznaczania granic. Uczestniczki pracują nad rozwinięciem umiejętności asertywnych reakcji na manipulację, które będą adekwatne do danej sytuacji.

Warsztat: Manipulacje – jak rozpoznać i reagować? (online)

Godziny: 10:00-18:00 (I blok: 10:00-13:00, przerwa 2 h, II blok: 15:00-18:00)
Termin: 08.05.2021r (sobota)
Narzędzie: ZOOM

ZAPISY: warsztaty_szkolenia@cpk.org.pl
*Ilość osób w grupie jest ograniczona, o uczestnictwie w treningu decyduje kolejność zgłoszeń.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny!

Zasady: link do wydarzenia zostanie przesłany tylko do zapisanych osób

Uczestniczka na początku zajęć będzie proszona o włączenie kamerki, w czasie zajęć będzie możliwość pracy z wyłączoną kamerką. W trakcie warsztatów jest konieczność korzystania przez uczestniczki z mikrofonu.

Cykl warsztatów „Życie z mocą w nowej rzeczywistości” przeznaczony jest dla kobiet, które chcą w swoim życiu zintensyfikować działania, stoją przed trudnymi wyzwaniami i mają w sobie odwagę na dokonywanie zmian, jak również dla kobiet, które chcą doświadczyć siebie, poznać swoje reakcje w różnych sytuacjach. Zajęcia pomagają kobietom zbudować i wzmocnić ich wewnętrzną moc, nabyć praktyczną wiedzę oraz poprawić umiejętności komunikacyjne.

Oprac. na podstawie informacji organizatora.
Fot. Sharon Mccutcheon, Unsplash.com

Napisz komentarz

Skip to content