Znaj ryzyko - kampania społeczna

Komunikacja bez przemocy10 i 17 września 2022 odbędą się bezpłatne warsztaty „Komunikacja bez przemocy” dla mieszkańców Warszawy. Organizatorem zajęć jest Stowarzyszenie na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”.

Porozumienie bez Przemocy (NVC) jest to sposób komunikacji, który zakłada, że skupienie się na emocjach i potrzebach znacznie ogranicza przemoc w komunikacji z innymi osobami, a także wpływa na lepsze rozumienie siebie. Jest to podejście do siebie i innych, dzięki któremu możemy nawiązać bliskie i szczere relacje.

Podczas warsztatu uczestnicy dowiedzą się:
– jaki sposób komunikacji umożliwia nam porozumienie,
– jak rozróżniać oceny/myśli od faktów,
– jakie znaczenie mają emocje i jak wpływają na zachowanie,
– jakie potrzeby kryją się za naszymi emocjami.

Na warsztat zaproszone są osoby mieszkające w Warszawie, które doznają/doznawały przemocy i są zainteresowane rozwojem osobistym.

Termin: Bezpłatny warsztat: „Komunikacja bez przemocy”  odbywa się w dwie soboty: 10 i 17 września w godz. 9:00-17:00 przy ul. ul. Jaktorowskiej 4 w Warszawie.

Zapisy na warsztat: telefonicznie, poprzez biuro Stowarzyszenia pod numerem 22 499 37 33 lub poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego pod linkiem: https://forms.gle/h4UYWBd9tXt8FC5i9

Warunkiem niezbędnym jest odbycie jednorazowej konsultacji kwalifikującej do programu „Powrót do Godności”.

Projekt finansuje m.st. Warszawa.
projekt finansuje m.st. Warszawa

Oprac. na podstawie informacji organizatora.

Napisz komentarz

Skip to content