Znaj ryzyko - kampania społeczna

warsztat terapeutycznyStowarzyszenie OPTA zaprasza do udziału w kolejnej już edycji warsztatu terapeutycznego „Q Równowadze – rozpoznać i oswoić stres”.

W ramach cyklu 10 spotkań uczestnicy i uczestniczki będą przyglądać się temu, co jest źródłem stresu, uczyć się efektywnie reagować w trudnych sytuacjach, poznawać sposoby radzenia sobie z napięciem i oswajać trudne emocje. Będą także wymieniać się doświadczeniami i inspirować, by skutecznie obniżać poziom codziennego stresu i lepiej stawiać czoła wyzwaniom.

Podczas warsztatów będą używane techniki kreatywne, m.in. drama i dramaterapia.

Warsztaty poprowadzą:

Joanna Rossa – dramaterapeutka w trakcie certyfikacji, certyfikowana arteterapeutka, coach, słuchaczka 4-letniego całościowego kursu z psychoterapii w podejściu psychodynamicznym.

Aldona Żejmo-Kudelska – dramaterapeutka w trakcie certyfikacji, słuchaczka 4-letniego całościowego kursu z psychoterapii.

Termin: Zajęcia odbywać się będą w każdy poniedziałek od 20 marca do 5 czerwca 2023 r. (za wyjątkiem 10.04 i 1.05), w godzinach 19:15 -21:15, w siedzibie Stowarzyszenia OPTA (ul. Marszałkowska 85 lok. 34)

Zapisy: osoby zainteresowane udziałem proszone są o kontakt telefoniczny, tel. 797 924 700, pon.-pt. 10.00-17.00, w celu umówienia się na spotkanie konsultacyjne.

Projekt finansuje m.st. Warszawa

Opracowano na podstawie informacji organizatora.

Napisz komentarz

Skip to content