Znaj ryzyko - kampania społeczna
grupa terapeutyczna dla dorosłych

Specjalistyczna Poradnia Rodzinna Dzielnicy Wawer prowadzi nabór do rocznej grupy terapeutycznej dla osób dorosłych. Grupa startuje pod koniec listopada 2023 r.

 

 

Psychoterapia grupowa to forma psychoterapii, w której interakcje z innymi ludźmi są polem doświadczenia, wglądu i zmiany dla uczestników. W grupie terapeutycznej odtwarzane są podstawowe wzorce, utrudniające skuteczne funkcjonowanie społeczne poszczególnych osób. Udział w psychoterapii grupowej umożliwia zrozumienie własnych nieadaptacyjnych postaw i zachowań oraz rozwój umiejętności interpersonalnych. Poza tym, pojawiające się podczas sesji terapeutycznych liczne doświadczenia emocjonalne wspomagają proces rozwoju i zmiany osób uczestniczących. Metody wykorzystywane w proponowanej grupie psychoterapeutycznej opierają się na psychodynamicznym modelu psychoterapii.

Termin: spotkania będą odbywały się w czwartki w godz. 17:00 – 19:00 od 23.11.2023 w siedzibie Poradni. W celu zakwalifikowania do grupy konieczne jest odbycie 1-2 konsultacji z terapeutką prowadzącą (zapisy na konsultacje już ruszyły).

Prowadząca grupę: Anna Firkowska – certyfikowana psychoterapeutka Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, posiadająca doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii grupowej.

Zapisy przez sekretariat Poradni: 22 277 11 98

Miejsce: ul. Włókiennicza 54, Warszawa

Projekt finansuje m.st. Warszawa

Oprac. na podstawie informacji organizatora.

Napisz komentarz

Skip to content