Znaj ryzyko - kampania społeczna

Grupa dla kobiet po doświadczeniach przemocyFundacji C.E.L zaprasza na cykl spotkań weekendowych dla Kobiet „Co warto wiedzieć o sobie, o nim i o was, zanim będziecie razem na długo…”. Spotkania są kierowane do kobiet po doświadczeniach przemocy, które zaczynają budować kolejny związek, ale wpadają w różne – znane i nieznane – pułapki. Celem spotkań będzie poszukiwanie źródeł problemu i kierunków pożądanych zmian.

Program spotkań:
1. KIM JESTEŚ DLA SIEBIE I DLA NIEGO: O dobrym byciu osobno dla budowania zdrowego razem;
2. Z CZYM TRZEBA SIĘ UPORAĆ, ZANIM POWSTANIE „RAZEM”: Co ja i on wnosimy do związku i czy na pewno chcemy tego samego; O ciekawości wzajemnego poznawania.
3. ŁĄCZENIE W „RAZEM” NASZYCH ŚWIATÓW I HISTORII: O przestrzeni dla naszych bliskich i naszej przeszłości w nowym RAZEM; O miejscach i pozycjach dla mnie i dla niego w złożonych rodzinnych relacjach i tradycjach.

Terminy spotkań:
18-19 lutego, 18-19 marca, 01 kwietnia, 13-14 maja i 17 czerwca 2023 (w soboty i niedziele od 10.00 i nie dłużej niż do 18.30).

Zajęcia odbywają się w lokalu FUNDACJI C.E.L.: Wiśniowa 42/39, 02-520 Warszawa

Zgłoszenia: od poniedziałku do piątku pod telefonem 508 797 177. Okresowo aktywny jest też telefon 22 646 22 56.

Oferta tylko dla mieszkanek Warszawy!
Udział w zajęciach jest nieodpłatny!

Projekt finansuje m.st. Warszawa

Realizacja programu dla kobiet w latach 2021-2024 finansowana jest przez m.st. Warszawa w ramach zadania: „Małymi krokami do wielkich zmian”, czyli jak skutecznie przeciwdziałać długotrwałym skutkom przemocy w domu i w rodzinie.

Oprac. na podstawie informacji organizatora.

Napisz komentarz

Skip to content