Znaj ryzyko - kampania społeczna

moje emocje26 kwietnia br. Centrum Praw Kobiet zaprasza do udziału w warsztacie „Moje emocje”, który poprowadzi Aleksandra Modzelewska. Uczestniczki podczas spotkania dowiedzą się m.in. jak oswoić trudne emocje i jak czerpać z nich moc.

Emocje – towarzyszą nam nieustannie, niektóre z nich są przyjemne i wzmacniające, a inne powodują dyskomfort. Niemniej jednak, każda z nich jest potrzebna, gdyż emocje są cenną informacją o tym, jak kształtuje się nasza relacja ze światem, innymi i sobą samą. Jednocześnie, wokół emocji urosło wiele mitów, z którymi organizatorzy postarają się skutecznie rozprawić podczas spotkania.

Prowadząca: Aleksandra Modzelewska – absolwentka psychologii na Uniwersytecie Warszawskim, doktorantka w Międzydziedzinowej Szkole Doktorskiej UW. Ukończyła specjalizację wspieranie rozwoju osobowości, co pozwoliło jej rozwinąć podstawowe kompetencje trenerskie. Realizowała szkolenia z umiejętności miękkich dla dzieci i młodzieży, a także dla grup biznesowych.

Godzina: 17:30-20:00

Termin: 26.04.2021r. (poniedziałek)

Narzędzie: zoom

ZAPISY: warsztaty_szkolenia@cpk.org.pl

*Ilość osób w grupie jest ograniczona, o uczestnictwie w treningu decyduje kolejność zgłoszeń.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny!

Zasady: link do wydarzenia zostanie przesłany tylko do zapisanych osób

Uczestniczka, na początku zajęć, będzie proszona o włączenie kamerki, w czasie zajęć będzie możliwość pracy również z wyłączoną kamerką.

Oprac. na podstawie informacji organizatora.

Napisz komentarz

Skip to content