Znaj ryzyko - kampania społeczna

maraton psychologicznyStowarzyszenie na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” w dniach 21-22 maja 2022 zaprasza na maraton psychologiczny, którego głównym celem jest rozwój i zwiększenie kompetencji osobistych. Maraton jest bezpłatny i skierowany do osób mieszkających w Warszawie, które doznają/doznawały przemocy i są zainteresowane rozwojem osobistym.

Podczas maratonu:
-uczestnicy będą mieli okazję do przyjrzenia się, jak czerpiąc z zasobów możemy lepiej radzić sobie z aktualnymi wyzwaniami, kryzysami, jakie mamy ważne do osiągnięcia cele/plany życiowe i co jest nam potrzebne do ich realizacji.
-można poznawać i rozwijać umiejętności związane z szeroko pojętymi kompetencjami interpersonalnymi (komunikacja, wyrażanie emocji, rozpoznawanie potrzeb, zasobów osobistych czy funkcjonowanie w relacjach z innymi ludźmi)

Prowadząca: Ewa Podgórska

Termin: 21-22 maja (sobota-niedziela), godz. 9:00-17:00

Zapisy przyjmowane telefonicznie, poprzez biuro Stowarzyszenia pod numerem 22 499 37 33 lub poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego pod linkiem: https://forms.gle/F2hZqAfQeNXm4NBg6

Warunkiem niezbędnym jest odbycie jednorazowej konsultacji kwalifikującej do programu „Powrót do Godności”

Projekt finansuje m.st. Warszawa
projekt finansuje m.st. Warszawa

Oprac. na podstawie informacji organizatora.

Napisz komentarz

Skip to content