Znaj ryzyko - kampania społeczna

Placówka wsparcia dziennego ŚródmieścieSpecjalistyczna Placówka Wsparcia Dziennego „Ośrodek Pomocy Rodzinie” oferuje bezpłatną pomoc psychologiczno-pedagogiczną dla dzieci, młodzieży i ich rodzin zamieszkujących i/lub uczących się w Dzielnicy Śródmieście. Organizatorzy placówki zapraszają dzieci i młodzież w wieku 6-18 lat z problemami szkolnymi, emocjonalnymi i/lub w kontaktach z rówieśnikami. Ośrodek prowadzony jest przez Stowarzyszenie ASLAN.

Każdy uczestnik objęty jest indywidualnym programem terapeutyczno-korekcyjnym, w razie potrzeby także zajęciami grupowymi i/lub zajęciami aktywnego spędzania czasu wolnego. Organizatorzy przygotowali również specjalną ofertę dla rodziców – indywidualne konsultacje psychologa w sprawach dotyczących dzieci i młodzieży, a także warsztaty umiejętności wychowawczych.

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00-20:00.

W okresie wakacji organizatorzy proponują letnie obozy socjoterapeutyczne łączące wypoczynek z zajęciami rozwijającymi kompetencje społeczne.

Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Kontakt:
Stowarzyszenie ASLAN
ul. Nowolipie 17
tel.: (22) 636 49 04 / (22) 636 49 12
e-mail: stowarzyszenie@aslan.org.pl
więcej: https://www.facebook.com/aslan.org/ oraz http://www.aslan.org.pl/

Placówka Wsparcia Dziennego „Ośrodek Pomocy Rodzinie” jest finansowana ze środków m.st. Warszawa dzielnicy Śródmieście

Oprac. na podstawie informacji od Stowarzyszenia ASLAN
Fot: Anna Kolosyuk, Unsplash.com

Napisz komentarz

Skip to content