Znaj ryzyko - kampania społeczna

grupa wsparcia dla młodychFundacja C.E.L prowadzi nabór do grupy skierowanej do osób w wieku 20-28 lat, pogubionych w codziennym życiu z powodu trudów budowania relacji koleżeńskich, partnerskich i związków. Zajęcia zaczną się najwcześniej 7 października 2020.

Podczas spotkań zostaną poruszone następujące zagadnienia:

  • O sposobach obchodzenia się ze zmorami przeszłości, utrudniającymi bycie blisko;
  • O kłopotliwych iluzjach, czyli o tym, dlaczego warto być sobą mimo wszystko;
  • Jak pielęgnować sztukę dogadywania się z osobą z innej „planety” i rozpoznać, co jest czym i kto jest kim?

Spotkania będą się odbywały w wersji online lub na żywo. Decyzja zależy od sytuacji epidemiologicznej jesienią.

Zapisy:

Fundacja C.E.L. zaprasza zainteresowane osoby na konsultację indywidualną. Kontakt: 22 646 22 56 lub telefony komórkowe: w poniedziałki, środy i piątki: 508 797 177, we wtorki i czwartki: 502 744 120.

Termin:
Spotkania grupowe zaczynają się najwcześniej 7 października, a kończą najpóźniej 16 grudnia 2020. Spotkania będą odbywały się raz w tygodniu – w środy w godzinach 17:00-21:00. Planowane są również trzy spotkania weekendowe: 24 października, 7-8 listopada i 5-6 grudnia. Czas pracy w soboty i niedziele jest uzależniony od tego, czy praca będzie odbywała się na żywo, czy online.

Oferta tylko dla mieszkańców Warszawy.
Udział w zajęciach jest nieodpłatny.

Spotkanie grupowe jest realizowane w ramach zadania: Na krawędzi dorosłości bez „wspomagania”, czyli o rozpoznawaniu pułapek i skutecznym ich omijaniu, dzięki współfinansowaniu ze środków m.st. Warszawy.

Oprac. na podstawie informacji Fundacji C.E.L

Napisz komentarz

Skip to content