spotkania dla matekFundacja C.E.L prowadzi nabór do grupy dla samotnych matek, które żyły w opresyjnych związkach i zmagają się z samodzielnym wychowywaniem dzieci. Zajęcia są przeznaczone dla Mam zainteresowanych docieraniem do źródeł problemów.

W trakcie grupy uczestniczki będą szukać odpowiedzi na pytania, co robić w sytuacjach, kiedy dziecko przekracza granice zdrowego rozsądku i jak radzić sobie z uczuciem bezradności. Osoby biorące udział w zajęciach grupowych będą poszukiwać źródeł siły i dobrych rozwiązań.

ZAPISY:

Kobiety zainteresowane ofertą są proszone o umówienie się na spotkanie indywidualne.

W poniedziałki, środy i piątki należy dzwonić pod numer telefonu: 508 797 177. We wtorki i czwartki czynny jest numer: 502 744 120. Od 1 czerwca Fundacja C.E.L. jest też dostępna pod stacjonarnym numerem telefonu 22 646-22-56.

Spotkania grupowe zaczynają się 30 czerwca po zebraniu grupy (osoby zapisane będą informowane o ewentualnych przesunięciach daty rozpoczęcia zajęć). Do 11 sierpnia spotkania odbywać się będą w trybie online (we wtorki w godz. 17.30-21.00). Organizatorzy zaplanowali także spotkanie weekendowe: 18-19 lipca (sobota i niedziela 10-16).

Druga tura spotkań we wrześniu i jeśli będzie to możliwe na żywo. Wstępne daty: 12-13 września i dwa spotkania w kolejne wtorki.

Oferta tylko dla mieszkańców Warszawy.
Udział w zajęciach jest nieodpłatny.

Spotkanie grupowe jest realizowane w ramach zadania: Przeciwdziałanie długotrwałym skutkom przemocy w domu i w rodzinie. Zadanie jest współfinansowane ze środków Miasta Stołecznego Warszawy.

Oprac. na podstawie informacji Fundacji C.E.L
Fot: Austin Pacheco, Unsplash.com

Skomentuj

Skip to content