Znaj ryzyko - kampania społeczna

terapia uzależnienia od alkoholuStowarzyszenie Lambda prowadzi konsultacje, poradnictwo oraz terapię psychologiczną (psychoterapię) krótko- i długoterminową dla osób homoseksualnych, biseksualnych i trans, a także ich bliskich. Oferowane porady są bezpłatne i anonimowe.

Konsultacje, poradnictwo oraz psychoterapia dotyczą m.in. problemów powiązanych z orientacją i tożsamością seksualną (m.in. trudności w związku, samotność, problemy z samoakceptacją, w nawiązywaniu relacji, obniżony nastrój, życie z HIV i dyskryminacja) oraz  uzależnienia od alkoholu i/lub innych środków psychoaktywnych.

Psychoterapia jest prowadzona w podejściach psychodynamicznym, poznawczo-behawioralnym oraz humanistyczno-egzystecjalnym. Jej rozpoczęcie jest poprzedzone konsultacjami psychologicznymi oraz wspólnymi ustaleniami ze specjalistą dotyczącymi dalszej współpracy.

Kontakt:
Stowarzyszenie Lambda Warszawa
ul. Żurawia 24a lok. 4
tel. 22 628 52 22
e-mail: poradnictwo@lambdawarszawa.org

Więcej informacji: http://lambdawarszawa.org/lambdawarszawa/co-robimy/pomoc-psychologiczna/poradnictwo-indywidualne/

Porady są udzielane wyłącznie osobom wcześniej zapisanym za pośrednictwem konsultacji kryzysowych oraz Telefonu Zaufania. Podany adres e-mail służy jedynie do pytań informacyjnych.

Poradnictwo psychologiczne jest finansowane przez m. st. Warszawę.

Oprac. na podstawie informacji organizatora

Napisz komentarz

Skip to content