Znaj ryzyko - kampania społeczna

Darmowa pomoc terapeutyFundacja C.E.L. organizuje nieodpłatne spotkania indywidualne z psychologami, pedagogami, psychoterapeutami posiadającymi wieloletnie doświadczenie i dobre przygotowanie do pracy terapeutycznej. Oferta obejmuje kilka spotkań z terapeutą, które pomogą uruchomić proces stopniowej zmiany i doposażą w narzędzia, usprawniające zarządzanie resztą swojego życia. Terapeuta pomoże zdecydować, czy wymagana jest dalsza długoterminowa terapia indywidualna lub grupowa (fundacja nie prowadzi długoterminowych działań), a jeśli tak – pomoże znaleźć adekwatną pomoc. 

Oferta jest przeznaczona dla:

– rodziców, którzy mają za sobą trudną historię rodzinną i zależy im na zrozumieniu zachowań i potrzeb swojego dziecka (młodego człowieka); chcą nauczyć się stawiać granice i rozwiązywać konflikty rodzinne; potrzebują wsparcia w skutecznym budowaniu porozumienia ze swoimi dziećmi lub pomocy w opracowaniu i przeprowadzeniu skutecznej interwencji rodzicielskiej, gdy dziecko podejmuje ryzykowne zachowania (np. sięga po alkohol).

– osób dorosłych (niekoniecznie rodziców), u których w rodzinnym domu gościły alkohol i przemoc i po latach wracają przykre doświadczenia z przeszłości; którzy poszukują wsparcia, bo czasem sami wpadają w kłopoty sięgając po to, co groźne i szkodliwe lub złoszczą się ponad miarę; Fundacja zaprasza na spotkanie indywidualne lub spotkanie dla par;

– kobiet po doświadczeniach przemocy w domu rodzinnym lub w związkach, które mają  poczucie, że żyją w opresji i nie są kochane; które chcą na nowo odkryć własne Ja i swoją wewnętrzną siłę; którym trudno godzić wszystkie życiowe role;

– młodych osób, które czasem nie widzą sensu i możliwości, by zmienić swoje życie; których relacje z rówieśnikami nie są takie, jakie być powinny; które potrzebują wsparcia w samodzielnym i niezależnym budowaniu własnego życia oraz pomocy w opracowaniu strategii interwencji w konkretnej sprawie; które gubią się w trudnym świecie wyborów, między tym co służy, a tym co niszczy.

Miejsce spotkań:
Siedziba Fundacji C.E.L.
ul. Wiśniowa 42 lok. 39

Zgłoszenia są przyjmowane telefonicznie pod numerem telefonu: 22 646 22 56.

Więcej informacji: http://fundacjacel.pl

Oferta jest przeznaczona wyłącznie dla mieszkańców Warszawy.

Pomoc psychologiczna w Fundacji C.E.L. jest nieodpłatna dzięki dofinansowaniu ze środków Miasta Stołecznego Warszawy, współfinansowana ze środków m.st Warszawy – Dzielnica Mokotów oraz Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii.

 

Oprac. na podstawie informacji organizatora

Napisz komentarz

Skip to content