Znaj ryzyko - kampania społeczna

Na zdjęciu informacja o datach szkoleńStowarzyszenie na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” zaprasza na szkolenia realizowane w ramach programu „Niebieska Przestrzeń Profesjonalisty”. Program jest współfinansowany przez m. st. Warszawę, dzięki czemu udział w szkoleniach jest bezpłatny dla uczestników.

 

 

W szkoleniach mogą wziąć udział przedstawiciele służb i instytucji działających na terenie m. st. Warszawy, którzy podczas wykonywania swojej pracy mają styczność z osobami uwikłanymi w przemoc.

Szkolenia:

31.08.2023 r. – SZKOLENIE STACJONARNE – Działania wobec osób starszych w sytuacji podejrzenia przemocy w rodzinie (prowadzenie: D. Krawczyk-Rosa)

18.09.2023 r. – SZKOLENIE ON-LINE – Przeciwdziałanie przemocy domowej w oparciu o aktualne przepisy – perspektywa prawna (prowadzenie: A. Mikołajczyk)

29.09.2023 r. – SZKOLENIE ON-LINE – Praca z rodziną, w której współwystępują przemoc i choroba psychiczna (prowadzenie: D. Krawczyk-Rosa)

Szkolenia stacjonarne odbywają się w siedzibie Stowarzyszenia „Niebieska Linia” (ul. Jaktorowska 4, Warszawa – Wola). Szkolenia on-line prowadzone są za pośrednictwem platformy Zoom.

Zapisać można się poprzez formularz dostępny na stronie https://bit.ly/npp-snl lub https://forms.gle/psXZXvvxx9rb3ng58

Każda osoba zainteresowana może zgłosić się do udziału w jednym lub kilku szkoleniach organizowanych w ramach programu „Niebieska Przestrzeń Profesjonalisty”.

Projekt współfinansuje miasto stołeczne Warszawa Logotyp Syrenka

Napisz komentarz

Skip to content