Znaj ryzyko - kampania społeczna

Trwa nabór do nieodpłatnej grupy terapeutycznejStowarzyszenie OPTA prowadzi zapisy do kameralnej grupy terapeutycznej dla osób dorosłych, które borykają się z trudnościami w relacjach, niską samooceną, brakiem motywacji i przygnębieniem. Pierwsze zajęcia odbędą się 5 września 2022.

 

Dla kogo?
Grupa adresowana jest do osób, dla których ważne jest pogłębienie samorozumienia i samoświadomości, uruchamianie spontanicznego, a jednocześnie świadomego sposobu bycia oraz holistyczny wgląd na poziomie myśli, emocji i ciała.

Celem spotkań będzie również zbudowanie często pierwszych pozytywnych doświadczeń terapeutycznych, będących zaproszeniem do dalszej pracy rozwojowej.

W trakcie 15 spotkań uczestnicy będą, m.in rozmawiać, ale też tworzyć opowieści, rysować czy przyglądać się sygnałom płynącym z ciała.

Termin: spotkania będą odbywały się w poniedziałki, w okresie od 5 września do 12 grudnia 2022 r., w godzinach: 19:15-21:15.

Zapisy: pod numerem telefonu 797 924 700 lub 797 850 874.
Przyjęcie do grupy będzie odbywać się po indywidualnej konsultacji. Konsultacje będą prowadzone w okresie od 4 lipca do 14 lipca, w godzinach popołudniowo-wieczornych.

Prowadzące: Joanna Rossa, Aldona Żejmo-Kudelska

Projekt współfinansowany przez m.st. Warszawa

Oprac. na podstawie informacji organizatora.

Fot. Kawin Harasai, Unsplash.com

Napisz komentarz

Skip to content