Znaj ryzyko - kampania społeczna

Rodzice jednocześnie całują córkę w policzki19 listopada 2023 roku Stowarzyszenie OPTA zaprasza na rodzinny warsztat, na którym – pod okiem doświadczonych terapeutów rodzinnych oraz psychologa dzieci i młodzieży – będzie można m.in. poćwiczyć nieagresywny sposób komunikacji.

Wydawałoby się, że nie da się mieć bliższej relacji, niż mieszkając ze sobą pod jednym dachem, rozmawiając codziennie. Czasem jednak pojawia się uczucie, że nie jest łatwo usłyszeć się wzajemnie, zrozumieć swoje potrzeby. W takich sytuacjach może pojawiać się uczucie smutku, żalu czy nawet złości.

Podczas warsztatu rodzice będą mogli przyjrzeć się swojej roli rodzicielskiej i partnerskiej, wzmocnić więź ze swoim dzieckiem oraz drugim rodzicem, a także poznać różne pomysły na wspólne spędzanie czasu.

Miejsce: Warsztat odbędzie się stacjonarnie w siedzibie Stowarzyszenia OPTA
ul. Marszałkowska 85/34, 00-683 Warszawa

Termin: 19 listopada 2023r. (niedziela) w godz. 10.00 – 15.00

Zapisy pod numerami: 797 924 700 lub 797 850 874.

Prowadzące:

Agnieszka Pawłowska – Fryckowska – psychoterapeutka, psychotraumatolożka;
Izabela Rokita – mediatorka, psychoterapeutka rodzinna;
Agnieszka Lipska – psychoterapeutka dzieci i młodzieży;
Agata Wójcik – psycholog, stażystka.

Warsztat realizowany jest w ramach projektu „WIDZĘ-TOWARZYSZĘ 3”. Zadanie publiczne dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego. Zrealizowano w ramach Wojewódzkiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii Województwa Mazowieckiego.

Logo Mazowsze. Serce Polski
Oprac. na podstawie informacji organizatora.

Napisz komentarz

Skip to content