Znaj ryzyko - kampania społeczna

spotkania grupowe dla matekSamotne Mamy, które zmagają się z problemami w relacji z dzieckiem, mogą wziąć udział w bezpłatnych spotkaniach grupowych organizowanych przez Fundację C.E.L. Zajęcia ruszają 21 kwietnia i zakończą się 24 maja 2020r.

Spotkania grupowe skierowane są do kobiet po trudnych związkach oraz samotnie zmagających się z wychowaniem dorastających dzieci.

Program spotkań obejmuje zagadnienia:
– Dowiadywanie się, co i jak zamieszało się w domowej przestrzeni;
– Poznanie prawdy o przyczynach i skutkach niepokoju;
– Poznanie ważnych powodów, dla których dzieje się tak, jak się dzieje;
– Dowiadywanie się, co warto i dlaczego?
– Szukanie drogowskazów, które pozwolą spojrzeć z innej perspektywy na faktografię rodzinnego bałaganu i „szaleństwa” dzieci.

Podczas spotkań grupowych uczestniczki będą wspólnie szukać odpowiedzi na nurtujące pytania w sytuacjach, kiedy dziecko przekracza granice zdrowego rozsądku, a Matki doświadczają bezradności. Oprócz tego będą szukać źródeł siły i dobrych rozwiązań w sytuacjach, które wymknęły się spod kontroli.

Terminy: 21 kwietnia – 24 maja 2020
Spotkania we wtorki w godzinach 17.00-21.00 oraz w dwa weekendy: 25-26 kwietnia i 23-24 maja (sobota i niedziela w godzinach 10.00-18.00)

Zapisy: 22-646-22-56

Miejsce: lokal Fundacji C.E.L.

Więcej: https://www.facebook.com/events/677935102611715/

Oferta tylko dla mieszkanek warszawy.

Udział w zajęciach jest nieodpłatny.

Spotkanie grupowe jest realizowane w ramach zadania: „Przeciwdziałanie długotrwałym skutkom przemocy w domu i w rodzinie”. Zadanie jest współfinansowane ze środków m.st. Warszawy.

Oprac. na podstawie informacji Fundacji C.E.L.
Fot: Benjamin Manley, Unsplash.com

Napisz komentarz

Skip to content