Znaj ryzyko - kampania społeczna

Fundacja C.E.L. zaprasza na indywidualne konsultacje psychologiczne.Fundacja C.E.L. zaprasza na indywidualne konsultacje psychologiczne.

Z konsultacji mogą skorzystać:

Dorośli (niekoniecznie rodzice), u których w rodzinnym domu alkohol i przemoc byli częstymi gośćmi; do których nadal po latach wracają przykre doświadczenia z przeszłości; poszukują wsparcia, bo czasami sami wpadają w kłopoty sięgając po to, co groźne i szkodliwe lub złoszczące się ponad miarę.

Kobiety, mające poczucie, że żyją w opresji i nie są kochane tak jak tego oczekują i chcą na nowo odkrywać samą siebie oraz swoją wewnętrzną siłę.

Młode osoby, które potrzebują wsparcia w relacji z rówieśnikami i w samodzielnym budowaniu własnego życia oraz pomocy w opracowaniu strategii interwencji w konkretnej sprawie. Konsultacje są szczególnie dedykowane osobom, które sięgają po używki.

Rodzice, mający za sobą trudną historie rodzinną, którym zależy na zrozumieniu zachowań i potrzeb swojego dziecka; chcący nauczyć się stawiać granice i rozwiązywać rodzinne konflikty; rodzice potrzebujący wsparcia w skutecznym budowaniu porozumienia ze swoimi dziećmi lub pomocy w opracowaniu i przeprowadzeniu skutecznej interwencji rodzicielskiej.

Zapisy na konsultacje przyjmuje Biuro C.E.L. pod numerem telefonu komórkowego 508 797 177.
W zależności od sytuacji epidemiologicznej okresowo czynny będzie też telefon stacjonarny: 22 646 22 56.

Pomoc psychologiczna w Fundacji C.E.L. jest nieodpłatna w roku 2022 dzięki finansowaniu ze środków Miasta Stołecznego Warszawy.

projekt finansuje m.st. Warszawa

Oprac. na podstawie informacji organizatora.

Napisz komentarz

Skip to content