Znaj ryzyko - kampania społeczna

Klub Młodzieżowy „Alternatywa” Fundacji „Naszym Dzieciom” realizuje od marca br. II edycję projektu „Alternatywa Dla Ulic – Street Passion”, obejmującego m.in. spotkania z gwiazdami muzyki i sportu, które przekazują młodzieży indywidualne sposoby wychodzenia z sytuacji kryzysowych (na podstawie własnych biografii), a także wszelkie aktywności o charakterze motywacyjnym i prorozwojowym. 

Już we wrześniu odbędzie się czwarta edycja zawodów deskorolkowych na terenie Skateparku Bemowo, a w ostatnie czwartki każdego miesiąca (do końca roku) będzie się można spotkać z gośćmi specjalnymi: m.in. trenerem Kazimierzem Szczerbą – dwukrotnym bokserskim brązowym medalistą Igrzysk Olimpijskich, Jackiem Jaraszkiem – podróżnikiem i blogerem oraz wybranymi przez młodzież reprezentantami czołówki polskiej sceny hip-hopowej.

W poprzedniej edycji projektu (pod nazwą Street Knowledge) młodzież spotkała się m.in. z Albertem Sosnowskim, pięściarzem, byłym Mistrzem Europy federacji EBU oraz byłym Mistrzem Świata federacji WBF w wadze ciężkiej, a także pretendentem do tytułu Mistrza Świata w wadze ciężkiej federacji WBC (walka z Witalijem Kliczko), Łukaszem „Jurasem” Jurkowskim, zawodnikiem MMA i komentatorem sportowym, Witkiem Muzykiem Ulicy oraz Karoliną Łukasik, zawodową mistrzynią świata w boksie oraz złotą medalistką Igrzysk Europejskich 2019.

Zorganizowana została również Warszawska Gala Boksu w hali Klubu Bokserskiego Legia (z udziałem zawodników z Włoch i Litwy) oraz ogólnowarszawski V. Turniej Streetworkoutowy o Puchar Burmistrza Bemowa. Zajęcia taneczne, skierowane głównie do dziewcząt, prowadziła powszechnie uważana za najlepszą raperkę i tancerkę (styl hip-hop) w Polsce Ania „Ryfa” Wilczkowska.

Więcej: https://facebook.com/klubmlodziezowyalternatywa
oraz: www.fundacjanaszymdzieciom.pl

Kontakt:
Klub Młodzieżowy „Alternatywa”
ul. Borowego 8
Warszawa

tel.: 726 310 039
kom: 609 259 609, 726 310 039
e-mail: f-n-d@tlen.pl
czynne: poniedziałek-piątek, w godz. 16:00-21:00

Projekt prowadzony przez Klub Młodzieży „Alternatywa” jest finansowany ze środków m.st. Warszawy.

Oprac. na podstawie informacji Fundacji „Naszym Dzieciom”.
Fot. Fundacja „Naszym Dzieciom”

Napisz komentarz

Skip to content