Znaj ryzyko - kampania społeczna

Wsparcie dla młodzieżyW dzielnicy Praga-Południe we wrześniu rusza cykl spotkań dla młodzieży w wieku 16-19 lat. To spotkania dla osób, które mają trudności w nawiązaniu relacji z rówieśnikami, czują się zagubione i chcą być odważniejsze, lepiej siebie rozumieć i wiedzieć, jak o siebie dbać. Celem spotkań jest rozwój osobisty, zwiększenie samoświadomości oraz rozwój postaw asertywnych. Spotkania Grupy Motywującej rozpoczną się 23 września br.

Podstawą pracy Grupy Motywującej będzie rozmowa wspomagana grami, zajęciami plastycznymi i seansami filmowymi. Specjalistki, prowadząc spotkania, będą korzystały z dialogu motywującego, bazując na procesie grupowym. Oznacza to podążanie za potrzebami uczestników i uczestniczek.

Grupa Motywująca spotka się 12 razy, począwszy od 23 września br. Wszystkie spotkania odbędą się w poniedziałki w godzinach 19:00-20.30.

Organizatorzy zapraszają na wstępne konsultacje nastolatków wraz z rodzicami. Podczas konsultacji zostaną omówione potrzeby przyszłych członków Grupy Motywującej.

Prowadzące: Aneta Brzozowska i Beata Kita

Grupa i konsultacja są bezpłatne dla mieszkańców Dzielnicy Praga Południe (organizatorzy biorą pod uwagę adres zamieszkania).

Kontakt:
Centrum Ingenium
ul. Meissnera 12
03-982 Warszawa Gocław

Zapisy:
e-mail: kontakt@centrumingenium.pl
tel.: 515 260 665, od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-20:00

Więcej: http://www.stowarzyszenieingenium.pl/

Działania w ramach projektu „Centrum Ingenium” współfinansowanego przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy

Oprac. na podstawie informacji organizatora

 

Napisz komentarz

Skip to content