Znaj ryzyko - kampania społeczna

Przemoc w rodzinie - szkoleniaStowarzyszenie na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” uruchomiło rekrutację na bezpłatne szkolenia kierowane do osób pracujących na terenie m.st. Warszawy i stykających się z problemem przemocy w rodzinie.

Aktualnie prowadzone są rekrutację na następujące szkolenia:

11.01.2023 r. – szkolenie ON-LINE – Nastolatek a przemoc w rodzinie (prowadzenie: M. Kulka)

25.01.2023 r. – szkolenie ON-LINE lub STACJONARNE – Język empatii w kontakcie z osobami uwikłanymi w przemoc (prowadzenie: P. Klemińska)

10.02.2023 r. –  szkolenie ON-LINE lub STACJONARNE – Prawne aspekty pomocy dziecku w kryzysie okołorozwodowym (prowadzenie: A. Grochoła)

28.02.2023 r. – szkolenie ON-LINE lub STACJONARNE – Konflikty okołorozstaniowe w praktyce pracy interdyscyplinarnej – jak nie stać się stroną konfliktu? (prowadzenie: E. Podgórska)

W przypadku szkoleń oferowanych zarówno w formule online i stacjonarnej decyzja o formie szkolenia zostanie podjęta na 3 tygodnie przed szkoleniem.

Czynnikiem decydującym będzie liczba zgłoszeń – przeprowadzone zostanie w takiej formie, która będzie cieszyła się większym zainteresowaniem.

W związku z powyższym osoby zainteresowane udziałem niezależnie od formy proszone są o zaznaczenie obu opcji.

Zapisać można się poprzez formularz dostępny na stronie lub https://forms.gle/psXZXvvxx9rb3ng58

Udział w szkoleniach jest bezpłatny.

Projekt współfinansuje miasto stołeczne Warszawa

Oprac. na podstawie informacji organizatora

Napisz komentarz

Skip to content