Znaj ryzyko - kampania społeczna

Młodzież w kółku trzymając się za ręceStowarzyszenie OPTA w dniach 15 i 17 stycznia 2024 r. zaprasza osoby w wieku 13-15 lat na bezpłatny warsztat umiejętności społecznych pod okiem wykwalifikowanych terapeutek.

Warsztat skierowany jest do młodzieży w wieku 13-15 lat. W małej, bezpiecznej grupie uczestniczki i uczestnicy będą rozwijać kompetencje społeczno-emocjonalne. Poprzez swobodną zabawę będą ćwiczyć rozpoznawanie i umiejętność radzenia sobie z emocjami. Podczas kręgów sprawdzą umiejętności w obszarze komunikacji ze wzajemnym szacunkiem i przestrzeganiem podstawowych zasad. Będą trenować sposoby wejścia w grupę, przestrzegania obowiązujących w niej norm społecznych, a także sposoby radzenia sobie z konfliktami. Poprzez wzajemną współpracę poznają możliwości budowania zdrowych relacji z rówieśnikami z uwzględnieniem własnych granic oraz granic innych osób.

Termin: 15.01.2024 oraz 17.01.2024 w godz. 09:30-14:30. W czasie spotkania przewidziane są dwie przerwy na odpoczynek i zjedzenie posiłku przyniesionego z domu.

Wiek uczestników: 13-15 lat

Miejsce: Stowarzyszenie OPTA (ul. Marszałkowska 85 lok. 34 – wejście od ul. Wspólnej, II klatka, Warszawa)

Zapisy: tel. 797 924 700 między 10:00 a 17:00.

Prowadzące:

Agnieszka Lipska – psychoterapeutka dzieci i młodzieży

Ada Kuźnia-Tkaczyk – psycholog dzieci i młodzieży w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego

Ilość miejsc ograniczona, liczba osób w grupie 8-10. W przypadku niewystarczającej liczby osób, warsztat będzie przełożony.

Warsztat jest bezpłatny, realizowany w ramach projektu „Kryzys Czyli Szansa”, współfinansowanego przez Biuro Pomocy i Projektów Społecznych Miasta Stołecznego Warszawy.

Projekt finansuje m.st. Warszawa

Oprac. na podstawie informacji organizatora.

Napisz komentarz

Skip to content