Znaj ryzyko - kampania społeczna

Grupa wsparciaFundacja C.E.L. proponuje 16-godzinne spotkanie weekendowe z cyklu „Bez Przemocy w Domu i w Rodzinie – Trening Rozwoju Umiejętności Życiowych dla Dorosłych”. Zajęcia „Kim jestem w moim domu, czyli o dojrzewaniu w roli Dorosłego i Rodzica” odbędą się w weekend, 28 i 29 września 2019, w godzinach 10:00-18:00.

W ramach zajęć specjaliści zajmują się diagnozą i rozwiązywaniem problemów w obszarze „ja i moja rodzina pochodzenia” oraz „ja, moje małżeństwo i moje dzieci”. Podczas spotkań specjaliści pokazują:
– jak radzić sobie w sytuacji problemów rodzinnych utrudniających codzienne życie,
– jak rozumieć związki przyczynowo-skutkowe potrzebne do zrozumienia co i dlaczego nie działa,
– jak prostować relacje rodzinne,
– jak rozumieć własne potrzeby i potrzeby innych ludzi (w tym potrzeby dziecka) oraz jak rozumieć intencje słów innych ludzi, a nie ich działań, a także jak mądrze dbać o stałe podnoszenie jakości współpracy i współdziałania w domu i w rodzinie,
– sens przejęcia kontroli nad własnym życiem i korzystania z niej.

Organizatorzy zapraszają zainteresowane osoby na spotkanie indywidualne poprzedzające proces grupowy. Podczas indywidualnych konsultacji, uczestniczki i uczestnicy będą mieli szansę dowiedzieć się, czy propozycja fundacji jest odpowiednia do ich potrzeb.

Zgłoszenia przyjmowane są po numerem telefonu: (22) 646-22-56

Zajęcia odbywają się w lokalu Fundacji C.E.L.
ul. Wiśniowa 42 lok. 39

Oferta tylko dla mieszkańców i mieszkanek Warszawy.
Udział w zajęciach jest nieodpłatny!

Więcej: https://www.facebook.com/events/578289009305901/

Spotkanie weekendowe realizowane jest w ramach zadania: „Stop bezradności – przeciwdziałanie przemocy w domu i w rodzinie” dzięki współfinansowaniu ze środków m.st. Warszawy dzielnicy Mokotów.

Oprac. na podstawie informacji organizatora

Napisz komentarz

Skip to content