Znaj ryzyko - kampania społeczna

empatia w związku15 czerwca 2021 Centrum Praw Kobiet zaprasza na spotkanie online poświęcone empatii w związku.

Język osądzania to język niesłużący budowaniu bliskiej relacji. Ocenianie, krytyka, porównywanie, interpretacje to tylko niektóre z używanych, nieraz nawykowo i nieświadomie, blokad komunikacyjnych utrudniających kontakt.

Gdy do relacji zaprosimy EMPATIĘ związek może rozkwitać, możemy być sobą bardziej i chętniej współpracujemy. Możliwe wtedy jest odejście od żądań, poszukiwania winnego, podziałów, niedopowiedzeń i oskarżeń na rzecz DIALOGU i WZAJEMNEGO BRANIA SIEBIE POD UWAGĘ.

Uczestniczki spotkania dowiedzą się:

  • Jak mówić, by zwiększać bycie usłyszaną?
  • Jak słuchać, by dostrzegać intencję rozmówcy za jego słowami?
  • Masz dość kłótni i sporów, a zależy Ci na dialogu i współpracy?
  • Szukasz sposobów, jak mówić o tym, co dla Ciebie ważne i jednocześnie dbać o relację?

Prowadząca: Joanna Berendt – certyfikowana trenerka i mediatorka NVC (Nonviolent Communication), akredytowany coach ICF PCC, autorka książek. Aktywnie działa na rzecz propagowania kultury dialogu, zaufania i współpracy w różnych środowiskach. Współprowadzi kilka blogów o empatii, m.in Przywództwo z empatią, Dogadać się z dzieckiem, Przyjaciele żyrafy. Pracuje z osobami indywidualnymi i zespołami, którym zależy na budowaniu relacji opartych na dialogu i zaufaniu oraz pełnym wykorzystaniu potencjału jednostki i grupy, m.in. z liderami i menadżerami w biznesie, uczniami i nauczycielami, rodzicami i opiekunami. Obszary specjalizacji Joanny to; komunikacja, przywództwo, coaching i rozwiązywanie konfliktów.

 ZAPISY: warsztaty_szkolenia@cpk.org.pl
*Ilość osób w grupie jest ograniczona, o uczestnictwie w treningu decyduje kolejność zgłoszeń

 KOSZT: Udział w spotkaniu jest bezpłatny!

*W przypadku nie zgłoszenia się wystarczającej liczby uczestniczek, organizator zastrzega możliwość zmiany terminu lub odwołania warsztatu.

Zasady: link do wydarzenia zostanie przesłany tylko do zapisanych osób

Uczestniczka na początku zajęć, będzie proszona o włączenie kamerki, w czasie zajęć będzie możliwość pracy również z wyłączoną kamerką.

Oprac. na podstawie informacji organizatora.
Fot. Brooke Cagle, Unsplash.com

Napisz komentarz

Skip to content