Znaj ryzyko - kampania społeczna

Placówka wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieżyDziałalność Placówek Wsparcia Dziennego – Ognisk Or-Ota i Potok – jest skierowana do dzieci w wieku 7-14 lat. Oferowana w obu ośrodkach pomoc jest nieodpłatna.

Ogniska Or-Ota oraz Potok to miejsca, w których dzieci mogą wspólnie, w bezpiecznej atmosferze, spędzić czas po lekcjach. W ramach oferty ogniska proponują:
– wsparcie pedagogiczne,
– pomoc w odrabianiu lekcji i wyrównywaniu braków edukacyjnych,
– rozwijanie zainteresowań, w tym m.in. zajęcia plastyczne, sportowe, taneczne, kulinarne, hobbystyczne, klub filmowy, psychoedukacyjne,
– atrakcyjne spędzanie czasu, w tym również wycieczki do kina, sali zabaw, parku trampolin, na łyżwy i wrotki czy wspólne obozy letnie,
– codzienny posiłek.

Ogniska są czynne codziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach 15-19 (w czasie roku szkolnego), a w okresie wakacji w godzinach 11-15.

Kontakt:
Joanna Marchińska-Pająk, tel.: 609 442 030
e-mail: jmarchinska@onet.eu
facebook: https://pl-pl.facebook.com/OgniskoZoliborz/
https://www.facebook.com/Ognisko-Potok-1605283786156142/

Działalność Placówki Or-Ota jest realizowana w Szkole Podstawowej nr 68 z Oddziałami Integracyjnymi im. Artura Oppmana przy ul. Or-Ota 5.

Działalność Placówki Potok jest realizowana w pomieszczeniach Szkoły Podstawowej nr 392 i Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Bytnara ps. Rudy przy ul. Wojska Polskiego 1A.

Ogniska prowadzi Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Ulicy im. Kazimierza Lisieckiego „Dziadka”. Działalność placówek jest finansowana ze środków Urzędu Dzielnicy Żoliborz.

Oprac. na podstawie informacji od organizatora

Napisz komentarz

Skip to content