Znaj ryzyko - kampania społeczna

grupa wsparcia onlineFundacja ADRA Polska i należący do niej portal Grupawsparcia.pl zapraszają mieszkańców dzielnicy Śródmieście do wzięcia udziału w grupie wsparcia online. Zajęcia przeznaczone są dla osób, które zmagają się z uzależnieniami różnego typu: od alkoholu, papierosów, narkotyków, zakupów, gier, Internetu, pracy itp. oraz osoby współuzależnione (również DDA i DDD).

Grupę wsparcia online można znaleźć pod linkiem: https://grupawsparcia.pl/portal/grupy/10/wsparcie-dla-dz-srodmiescie-mst-warszawa

Kontakt/informacje:

Jakub Juszczyk
ADRA Polska
+ 48  690 890 690
kontakt@grupawsparcia.pl
ADRA Polska | www.adra.pl

W ramach projektu Fundacja ADRA prowadzi:

Darmowe grupy wsparcia online
Grupa wsparcia online prowadzona przez Agatę Ziobrowską, profesjonalnego psychologa. Pani Agata Ziobrowska będzie odpowiadać na każdy problem użytkowników, a raz w tygodniu będzie świadczyć ekspercką konsultację w wybranej przez zainteresowanych formie.

Darmowe poradnictwo psychologiczne
W ramach uczestnictwa w grupie wsparcia istnieje możliwość przeprowadzenia indywidualnych rozmów psychologicznych pomiędzy psychologiem a użytkownikami portalu, którzy zgłoszą takie zapotrzebowanie. Program poradnictwa indywidualnego obejmuje zagadnienia dotyczące radzenia sobie ze stresem i przezwyciężania problemów życiowych związanych z uzależnieniem, a także wzmocnienie zdrowia psychicznego i poczucia własnej wartości.

Fundacja ADRA Polska jest polskim oddziałem międzynarodowej organizacji humanitarnej ADRA działającej w ponad 130 krajach świata. Jej misją jest czynić pozytywną zmianę w życiu społeczeństw poprzez współpracę i kształtowanie odpowiedzialnych działań. Jednym z nich jest administracja portalu https://grupawsparcia.pl/ – Anonimowa i Darmowa Platforma Wsparcia Online.

Projekt jest współfinansowany ze środków Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy dla dzielnicy Śródmieście w ramach konkursu „Przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy w 2020 roku”.


Oprac. na podstawie informacji Fundacji ADRA

Napisz komentarz

Skip to content