Znaj ryzyko - kampania społeczna

Smutna kobieta patrząc w dół. Ciemne tłoPrzychodnia Lekarska Wojskowej Akademii Technicznej, w ramach Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dorosłych, zaprasza na terapię grupą dla osób uzależnionych od alkoholu.

Terapia jest bezpłatna w ramach umowy z NFZ dla pacjentów z całego kraju i dotyczy osób, które ukończyły 18. rok życia.

Spotkania odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach 16.00 – 17.30. Leczenie trwa nie krócej niż 6 miesięcy (długość leczenia jest ustalana przez terapeutów prowadzących oraz pacjenta na etapie kwalifikacji oraz w trakcie trwania terapii).

Kwalifikacja do grupy popołudniowej: osoby zainteresowane terapią grupową w ramach Poradni Zdrowia Psychicznego i nie będące pacjentami poradni (tzw. pacjenci pierwszorazowi) muszą zapisać się na konsultację do jednego z lekarzy psychiatrów, przyjmujących w ramach PZP. W razie pozytywnej kwalifikacji lekarz wystawi skierowanie na terapię i przekierowuje kandydata do kontaktu z terapeutkami (rozmowa psychologiczna; drugi etap kwalifikacji).

Zapisu na pierwszorazową wizytę w PZP dokuje się w rejestracji głównej: osobiście, telefonicznie pod nr 22 419 32 10, za pośrednictwem osoby trzeciej lub za pomocą poczty elektronicznej: rejestracja@plwat.pl

Adres: ul. Kartezjusza 2, 01-480 Warszawa

Oprac. na podstawie informacji organizatora.

Napisz komentarz

Skip to content