Znaj ryzyko - kampania społeczna
Młodzież ucieka w używkiW dniach 9-10 listopada br. Polska Sieć Polityki Narkotykowej organizuje konferencję „Uzależnienia XXI wieku. Działania pomocowe dla dzieci i młodzieży”. 
Konferencja będzie prezentować zjawisko uzależnień od alkoholu, substancji psychoaktywnych i czynności wśród dzieci i młodzieży, ze szczególnym uwzględnieniem sytuacji w Warszawie. Poruszana tematyka będzie dotyczyć profilaktyki, działań z zakresu redukcji szkód oraz leczenia uzależnień. Podczas konferencji zostaną również przeprowadzone warsztaty, mające na celu wypracowanie mapy potrzeb i dobrych praktyk dotyczących działań profilaktycznych kierowanych do dzieci i młodzież.
Konferencja „Uzależnienia XXI wieku. Działania pomocowe dla dzieci i młodzieży” przeznaczona jest dla wszystkich osób działających w obszarze uzależnień od alkoholu, substancji psychoaktywnych i czynności na terenie 18 dzielnic m.st. Warszawy. Adresatami są zarówno osoby zajmujące się profilaktyką uzależnień, jak i współpracujący z nimi specjaliści – przedstawiciele oświaty, ochrony zdrowia, ośrodków pomocy społecznej czy organizacji pozarządowych.

Konferencja będzie transmitowana na żywo na kanale Youtube.

Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o kontakt: uzaleznieniaxxi@politykanarkotykowa.com

Więcej informacji o konferencji na stronie: https://politykanarkotykowa.pl/cykl-debat-i-konferencji-pt-uzaleznienia-xxi-wieku-2/

Projekt współfinansuje miasto stołeczne Warszawa Logotyp Syrenka

Oprac. na podstawie informacji organizatora.

Napisz komentarz

Skip to content