Znaj ryzyko - kampania społeczna

Uśmiechnięta rodzina na kanapie leży głowami w dółFundacja „Dajemy Dzieciom Siłę” zaprasza na warsztat umiejętności rodzicielskich „Potrafię się zatrzymać”, podczas którego poruszone zostaną tematy związane z konsekwencjami stosowania klapsów i innych niekonstruktywnych metod niesprzyjających rozwojowi dziecka.

 

Jak radzić sobie z trudnymi emocjami swoimi i dziecka

Podczas warsztatów odbędą się rozmowy o tym, jak radzić sobie z trudnymi emocjami swoimi i dziecka, jak z miłością i szacunkiem wprowadzać dziecku zasady, jak lepiej rozumieć różne zachowania dziecka, także w kontekście jego rozwoju. Spotkania odbywają w gronie innych rodziców, co daje możliwość wymiany doświadczeń.

Grupa warsztatowa obejmuje 12 dwugodzinnych spotkań, które będą się odbywały w poniedziałki od 02.10 do 18.12.2023 w godz. 15:30–17:30 w Centrum Dziecka i Rodziny w Warszawie (ul. Walecznych 59, wejście B, II piętro) i będzie prowadzona przez Annę Kossakowską i Monikę Chomicką.

Udział w warsztacie jest poprzedzony konsultacją z psychologiem.

Do udziału w grupie zaproszone są osoby mieszkające na terenie woj. mazowieckiego!

Udział w grupie jest bezpłatny!

Miejsce: Centrum Dziecka i Rodziny, ul. Walecznych 59 (Saska Kępa), wejście B, II piętro

Zapisy: https://rodzice.fdds.pl/spotkanie/potrafie-sie-zatrzymac/

Grupa realizowana w ramach projektu pt. „Wsparcie funkcjonowania rodzin z małymi dziećmi przeżywającymi trudności opiekuńczo-wychowawcze”.

Projekt finansowany przez Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej

Oprac. na podstawie informacji organizatora.

Napisz komentarz

Skip to content