Znaj ryzyko - kampania społeczna

Klub Młodzieżowy „Latarka”  jest placówką wsparcia dziennego dla młodzieży w wieku 13-20 lat z dzielnicy Bielany. Organizatorzy oferują konsultacje z psychologiem, korepetycje, zajęcia plastyczne i ceramiczne, zajęcia z realizacji dźwięku, warsztaty ceramiczne dla mam i dzieci oraz wspólne wyjścia (m.in. gokarty, hangar, mecze piłki nożnej). Uczestnictwo we wszystkich zajęciach jest nieodpłatne.

Działalność Klubu Młodzieżowego „Latarka” rozpoczęła się w lipcu 2004 r., również wówczas rozpoczęto systematyczną pracę wychowawczą, która trwa do dziś. Do Klubu uczęszcza już drugie pokolenie młodzieży zamieszkującej przede wszystkim rejony ulic Gajcego, Wrzeciono i Doryckiej. Zarówno młodzież, jak i rodzice mogą liczyć na wsparcie w kryzysowych sytuacjach.

Klub posiada bogate zaplecze do prowadzenia różnorodnych zajęć z młodzieżą. Na wyposażeniu placówki znajdują się m.in:
– pracownia plastyczno-ceramiczna (na miejscu piec do wypalania ceramiki),
– studio nagrań (młodzież samodzielnie wykonała wyciszenie ścian), z którego mogą korzystać młodzi zainteresowani muzyką,
– sprzęt fotograficzny (tła, lampy, aparat),
– instrumenty muzyczne.

Klub jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 15:30-20:00

Kontakt:
Klub Młodzieżowy „Latarka”
ul. Gajcego 11, 01-944 Warszawa
tel.: 609 427 692
e-mail: latarkaklub@gmail.com,
więcej: https://www.facebook.com/klublatarka/

Klub jest prowadzony przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Ulicy im. Kazimierza Lisieckiego „Dziadka” w ramach otrzymanej dotacji ze środków m.st. Warszawy dzielnicy Bielany.

Oprac. na podstawie informacji od organizatora

Napisz komentarz

Skip to content