Znaj ryzyko - kampania społeczna

grupa dla matekFundacja C.E.L zaprasza kobiety po trudnych związkach, doświadczających przemocy i samotnie zmagających się z problemami w relacji z dziećmi do udziału w zajęciach grupowych. Spotkania rozpoczną się najwcześniej 20 września 2022. Zapisy już trwają!

W trakcie grupy uczestniczki będą:

– Dowiadywać się, co i jak zamieszało się w domowej przestrzeni;
– Poznawać prawdy o przyczynach i skutkach niepokoju;
– Poznawać ważne powody, dla których dzieje się tak, jak się dzieje;
– Szukać drogowskazów, które pozwolą spojrzeć z innej perspektywy na faktografię rodzinnego bałaganu i „szaleństwa” dzieci;
– Szukać odpowiedzi na nurtujące pytania w sytuacjach, kiedy dziecko przekracza granice zdrowego rozsądku, a wy doświadczacie bezradności;
– Szukać źródeł siły i dobrych rozwiązań w sytuacjach, które wymknęły się spod kontroli.

Termin: Spotkania grupowe zaczną się najwcześniej 20 września 2022 i zakończą najpóźniej 18 grudnia 2022. Spotkania odbywać się będą raz w tygodniu, we wtorki w godz. 18:00-21:00. Zaplanowano również jednodniowe spotkania niedzielne: 23 października, 06 listopada, 20 listopada i 04 grudnia (w niedziele zajęcia będą odbywać się godzinach 09:30-15:30). Organizatorzy proszą dodatkowo o zarezerwowanie dwóch terminów na szczególne sytuacje: 25 września i 18 grudnia.

Zajęcia odbywać się będą stacjonarnie, jednak w sytuacji wprowadzenia obostrzeń związanych z nawrotem zagrożenia epidemiologicznego, rozważana będzie forma online.

Zapisy: od poniedziałku do piątku w godz. 12-20 pod tel. 508 797 177.

Oferta tylko dla mieszkańców Warszawy.

Udział w zajęciach jest nieodpłatny.

Spotkania grupowe realizowane są w ramach zadania: „Małymi krokami do wielkich zmian”, czyli jak skutecznie przeciwdziałać długotrwałym skutkom przemocy w domu i w rodzinie. Zadanie finansowane jest ze środków m.st. Warszawa.

projekt finansuje m.st. Warszawa

Oprac. na podstawie informacji organizatora.
Fot. Hannah Busing, Unsplash.com

Napisz komentarz

Skip to content