Skip to main content
Warsztaty psychoedukacyjne dla kobiet 45+
15 marca 2023

Warsztaty psychoedukacyjne dla kobiet 45+Specjalistyczna Poradnia Rodzinna Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy zaprasza na bezpłatne warsztaty psychoedukacyjne dla kobiet 45+, które chcą m.in. lepiej zrozumieć swoje emocje, doświadczenia i nauczyć się lepszego radzenia sobie ze stresem i dyskomfortem psychicznym.

W trakcie dwóch spotkań weekendowych uczestniczki spróbują przyjrzeć się swojej relacji ze sobą, z bliskimi sobie osobami, ze swoim otoczeniem oraz relacji ze światem. Udział w warsztatach będzie okazją do pracy nad swoimi potrzebami, emocjami i sposobem komunikacji oraz zachętą do zadbania o siebie i budowania bliskiej, satysfakcjonującej relacji ze sobą i z innymi.

Termin: Spotkania grupy obejmują dwa weekendy: 31.03 (piątek) w godz.: 15.00-19.00, 1-2.04 (sobota-niedziela) w godz.: 10.00-16.00 oraz 20-21.05 (sobota-niedziela) w godz.: 10.00-16.00.

Miejsce: Spotkania odbywać się będą w siedzibie Specjalistycznej Poradni Rodzinnej Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy przy ul. Włókienniczej 54 (Warszawa-Falenica).

Warsztaty prowadzone będą przez dwie psychoterapeutki Specjalistycznej Poradni Rodzinnej Dzielnicy Wawer: Marię Jarco-Działak i Agnieszkę Szymańską.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Praca w grupie będzie miała charakter aktywny.

Do udziału w warsztatach obowiązują zapisy i wstępna kwalifikacja przez prowadzące.

Liczba miejsc ograniczona do 10 osób.

Osoby zainteresowane proszone są o zapoznanie się z regulaminem warsztatów: https://sprwawer.pl/wp-content/uploads/2023/03/Regulamin-warsztatow-psychoedukacyjnych-45.pdf oraz o wypełnienie formularza rekrutacyjnego:

https://docs.google.com/forms/d/11lvdh46webw18uLr6B8VAWZ0zMl8UM3WvB-DPBf1rVk/edit

Szczegółowe informacje na temat grupy dostępne pod numerem tel.: (48) 885 523 912, (22) 277 11 98, od poniedziałku do piątku, w godz.: 8.00-16.00.

Projekt finansuje m.st. Warszawa

Oprac. na podstawie informacji organizatora.

Zostaw swój komentarz:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Cię zainteresować:

Młody mężczyzna patrzy w górę z uśmiechem

Droga do trzeźwości – historia Adama

Mężczyzna podczas konsultacji z terapeutą

Testy na uzależnienie. Jak powstają, do czego służą i o czym świadczą ich wyniki

Osoba używająca aplikacji moblinej

Aplikacja mobilna dla par jako wsparcie w ograniczaniu picia – wyniki badania pilotażowego

Uśmiechnięta kobieta siedzi nad jeziorem

Jakie zaburzenia może przykrywać uzależnienie? O tym, jak ważna jest trafna diagnoza cz. 2

The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.