Znaj ryzyko - kampania społeczna

w co gramy w związkach22 stycznia br. Fundacja „Rozwód? Poczekaj” zaprasza na nieodpłatne warsztaty online, podczas których uczestnicy poznają mechanizmy występujące w relacjach rodzinnych – z dziećmi, partnerem i innymi członkami rodziny –  w oparciu o teorię Analizy Transakcyjnej. Będą mieć okazję poznania własnych zasobów i ograniczeń oraz rozwiną umiejętności reakcji w sytuacjach związanych z dużymi napięciami emocjonalnymi.

Gry psychologiczne są przeciwieństwem autentyczności w kontakcie. Analiza Transakcyjna znalazła swoje odniesienie w edukacji, polityce, biznesie, zarządzaniu: wszędzie tam, gdzie są istotne procesy porozumiewania się między ludźmi. Jej oryginalność i skuteczność polega między innymi na tym, że proponując refleksję nad dynamiką ludzkiego życia, posługuje się jednocześnie bardzo obrazowym i prostym językiem.

Podczas warsztatów:

  • Zdobędziesz wiedzę na temat mechanizmów powstawania gier psychologicznych;
  • Nauczysz się rozpoznawać grę psychologiczną obecną w swoim życiu;
  • Przećwiczysz możliwość używania stoperów – komunikatów „wyłączających” grę psychologiczną;
  • Poznasz swoje zasoby osobowości, niezbędne do budowania satysfakcjonujących relacji z bliskimi.

Dla kogo:
każda dorosła osoba zainteresowana pracą nad poprawą jakości swojego życia w obszarze relacji z innymi ludźmi. Pierwszeństwo udziału dla mieszkańców dzielnicy Targówek.

Termin:  22 stycznia 2022, sobota, 16.00-20.15
Miejsce: online poprzez platformę Zoom
Zapisy: k.koszewska@rozwodpoczekaj.org.pl

Prowadząca:
Katarzyna Koszewska – psycholog kliniczny, trenerka w obszarze psychoedukacji, interwentka kryzysowa, coach. Autorka, współautorka i redaktorka merytoryczna wielu publikacji z zakresu psychoedukacji dla nauczycieli, trenerów, rodziców.

Warsztaty są współfinansowane ze środków Miasta st. Warszawa i Fundacja „Rozwód? Poczekaj”  w ramach projektu „Ta Szansa dla rodzin”.

Oprac. na podstawie informacji organizatora.

Napisz komentarz

Skip to content