Znaj ryzyko - kampania społeczna

maraton psychologiczny przemocStowarzyszenie na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” zaprasza osoby doznające przemocy na maraton psychologiczny, który odbędzie się w dniach 2-3 lipca.

Maraton psychologiczny ma na celu grupowe działanie terapeutyczne. Jest swoistą formą skondensowanej pracy grupowej. Podczas maratonu uczestnicy będą mieli okazję przyjrzenia się, jak czerpiąc z zasobów mogą lepiej radzić sobie z aktualnymi wyzwaniami, kryzysami, jakie mają ważne do osiągnięcia cele/plany życiowe i co jest im potrzebne do ich realizacji.

Udział w maratonie umożliwia poznanie i rozwijanie umiejętności związanych z szeroko pojętymi kompetencjami interpersonalnymi (komunikacja, wyrażanie emocji, rozpoznawanie potrzeb, zasobów osobistych czy funkcjonowanie w relacjach z innymi ludźmi).

Termin: 2-3 lipca (sobota-niedziela) w godzinach 9:00-17:00, w siedzibie Stowarzyszenia przy ul. Jaktorowskiej 4.

Zapisy: telefonicznie pod numerem 22 499 37 33 lub poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego: https://forms.gle/bs7tNQ5sonPkKnNQ7

Maraton jest częścią działań grupowych realizowanym w ramach specjalistycznego programu pomocy dla osób doznających przemocy „Powrót do Godności”. Program został w całości sfinansowany ze środków m.st. Warszawy, w związku z tym udział w spotkaniu jest bezpłatny. Oferta skierowana jest do mieszkańców Warszawy.

projekt finansuje m.st. Warszawa

Oprac. na podstawie informacji organizatora.
Fot. organizatora

Napisz komentarz

Skip to content