Znaj ryzyko - kampania społeczna
Ludzie siedzą w kołku, dwójka się przytulaKrajowe Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom i Fundacja ETOH zapraszają na dwie dotowane edycje Programu Rozwoju Osobistego, będącego głębokim i kompletnym procesem samopoznania, zaprzyjaźnienia się ze swoimi emocjami, odkrycia wewnętrznej motywacji i wyznaczenia wartościowych celów na przyszłość.
PRO to ponad 20 lat doświadczeń Autorki programu – Anny Dodziuk – i ponad tysiąca osób, które w tym czasie wzięły w nim udział. Szkolenie jest dotowane, dzięki czemu jest bezpłatne dla uczestników. W ramach udziału w szkoleniu organizator zapewnia: 150 godz. zajęć, materiały, nocleg i pełne wyżywienie.
Program Rozwoju Osobistego to cykl zajęć terapeutyczno-rozwojowych dla osób z własnym doświadczeniem uzależnienia. Przeznaczony jest przede wszystkim dla osób zajmujących się niesieniem pomocy w środowiskach wsparcia, zwłaszcza w klubach i stowarzyszeniach abstynenckich. Warunkiem udziału w PRO dla osób uzależnionych od alkoholu jest co najmniej dwuletnia abstynencja.
To wspaniała okazja, by rozwijać swoją samoświadomość i samokontrolę oraz poznać nowych ludzi, którzy przebyli podobną drogę. Wymienić się doświadczeniami, sposobami radzenia sobie z trudnymi emocjami.
Zajęcia będą realizowane w formie trzech 5-dniowych sesji, 150 godzin zajęć terapeutyczno-rozwojowych w następujących terminach:
I edycja:
• sesja I: 12-16 marca 2024 r.
• sesja II: 16-20 kwietnia 2024 r.
• sesja III: 14-18 maja 2024 r.
II edycja:
• sesja I: 20-24 sierpnia 2024 r.
• sesja II: 17-21 września 2024 r.
• sesja III: 15-19 października 2024 r.
Więcej szczegółów i formularz zgłoszeniowy:
Realizatorem zadania jest Fundacja ETOH z Warszawy.
Zadanie współfinansowane ze środków Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych na zlecenie Krajowego Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom.
Krajowe Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom
Logotyp MZ
Oprac. na podstawie informacji organizatora.

Napisz komentarz

Skip to content