Znaj ryzyko - kampania społeczna

Wsparcie dla rodzinyFundacja Manzana zaprasza na warsztat dla ojców w ramach projektu „Przestrzeń dla rodziny”. Celem spotkania jest uruchomienie siły wewnętrznej każdego z uczestników oraz stworzenie przestrzeni na refleksję nad sobą i wsłuchanie się w siebie. Fundamentem warsztatu jest filozofia Jespera Juula, duńskiego terapeuty rodzinnego, założyciela Familylab i autora licznych książek o rodzicielstwie. Warsztat będzie również przestrzenią do dyskusji.

Oferta jest skierowana do ojców, którym zależy na budowaniu dobrej relacji z dzieckiem (i partnerką czy partnerem) oraz rozwijaniu poczucia własnej wartości. Organizatorzy zapraszają również mężczyzn planujących zostać rodzicem.

Uczestnicy dowiedzą się, jak rozwijać poczucie własnej wartości – swoje i dziecka; jak budować silne relacje zarówno z dzieckiem, jak i z partnerką (partnerem); jak szanować potrzeby dzieci i zarazem być dla nich przywódcą; jak budować silny związek z drugim rodzicem, nie zatracając siebie; jak być sobą i ze sobą.

Spotkanie odbędzie się 13.08 (wtorek) w godzinach 18:00-20:00 w siedzibie Fundacji Manzana przy ul. Przy Bażantarni 11, lok. B2

Koszt udziału: 20 zł*
* cena obejmuje 40% kosztu organizacji spotkania (koszt bez dofinansowania to 50 zł).

Płatność w formie przelewu.

Przelew stanowi potwierdzenie rezerwacji miejsca.

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY (liczba miejsc ograniczona):
przestrzen@manzana.org.pl
tel.: 600-445-055

Zgłoszenia: imię i nazwisko, telefon kontaktowy, tytuł i termin

Więcej:
https://www.facebook.com/przestrzendlarodziny/
przestrzen@manzana.org.pl
Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2387248771534324/

Fundacja MANZANA otrzymuje dofinansowanie Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy w ramach projektu „Przestrzeń dla rodziny”.

Oprac. na podstawie informacji organizatora

Napisz komentarz

Skip to content