Znaj ryzyko - kampania społeczna

Podekscytowane dzieci. abc focusinguINGENIUM Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych zaprasza na „abc Focusingu” – bezpłatny warsztat dla specjalistów z Pragi Południe. Udział w warsztacie pozwoli zdobyć wiedzę na temat tego, jak być w kontakcie ze sobą i rozpoznawać swoje potrzeby.

Focusing pozwala na regulację emocji, na wsłuchanie się w swoje wnętrze zarówno przez dziecko jak i dorosłego. Z powodzeniem wykorzystywany jest w szkołach m.in. w Holandii, na Węgrzech, w Stanach, Irlandii.

Focusing pomaga dziecku zrozumieć, kim jest oraz czuć się pewniej ze sobą. Dzięki niemu lepiej komunikuje się z innymi dziećmi i dorosłymi. Potrafi mówić o swoich uczuciach, wyborach i podstawowych potrzebach.

Dzięki Focusingowi dzieci będą w stanie radzić sobie z wpływami świata zewnętrznego, a także pozostawać w kontakcie z własnym zaufaniem i wewnętrznym kompasem.

Jeśli jesteś nauczycielem, pedagogiem, psychologiem, pracownikiem socjalnym pracującym w placówce w dzielnicy Praga Południe, to ten warsztat jest dla Ciebie.

Dzięki Focusingowi nauczysz się, jak ufać swojej wewnętrznej intuicji związanej z dziećmi.

Poprzez wsłuchanie się w swoje wnętrze doświadczysz, jak potężna jest możliwość prawdziwego zaufania procesowi dziecka. Nauczysz się praktycznych umiejętności, jak włączyć Focusing do swojej pracy.

Termin: 06.10.2323r, godzina 9-14

Miejsce: Centrum Ingenium, ul. Meissnera 12 Warszawa

Koszt: bezpłatny dla specjalistów z placówek w dzielnicy Praga Południe

Prowadzący: certyfikowani trenerzy Focusingu, certyfikowani psychoterapeuci- Anna Raczkiewicz, Krzysztof Górski

Zapisy: www.centrumingenium.pl

Warsztat realizowany w ramach projektu Centrum Ingenium – współfinansowanego przez Urząd Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy.

Projekt współfinansuje dzielnica Praga Południe

Oprac. na podstawie informacji organizatora.

Napisz komentarz

Skip to content