Znaj ryzyko - kampania społeczna

Wsparcie dla rodziców„Jeśli jest Pani po trudnym związku, po latach życia w opresji  i samotnych zmaganiach z pokonywaniem narastających problemów w relacji z dzieckiem… Jeśli dorastające dzieci <<szaleją>> i wchodzą na głowę, a problemy zasłaniają cały świat…”… Fundacja C.E.L. proponuje 55-godzinne nieodpłatne spotkania grupowe dla mam samotnych w rodzicielstwie, zainteresowanych docieraniem do źródeł problemów. Spotkania rozpoczną się 5 czerwca br., a zakończą – do 10 lipca br. Oferta jest przeznaczona wyłącznie dla mieszkańców Warszawy.

Podczas spotkań uczestniczki:
– dowiedzą  się, co i jak „zamieszało” się w domowej przestrzeni;
– poznają prawdy o przyczynach i skutkach niepokoju;
– poznają ważne powody, dla których dzieje się tak, jak się dzieje;
– dowiedzą się, co warto i dlaczego;
– znajdą drogowskazy, które pozwolą spojrzeć z innej perspektywy na faktografię rodzinnego bałaganu i „szaleństwa” dzieci.

Zajęcia odbędą się od 5 czerwca 2019 do 10 lipca 2019, raz w tygodniu – w środy (w godz. 17-21). Organizatorzy zaplanowali także 2 spotkania weekendowe: 15-16 czerwca (sobota 10-18 i niedziela 10-17) oraz 6-7 lipca (10-18). Godziny niedzielnych spotkań zostaną ustalone razem z uczestniczkami grup.

Miejsce spotkań:
siedziba Fundacji C.E.L.
ul. Wiśniowa 42 lok. 39

Zgłoszenia są przyjmowane telefonicznie pod numerem: 22 646 22 56.

Udział w zajęciach jest nieodpłatny. Oferta jest przeznaczona wyłącznie dla mieszkańców Warszawy.

Grupa realizowana jest w ramach zadania: Program Rozwoju Umiejętności Życiowych dla Dorosłych Członków Rodzin i jest współfinansowana ze środków m.st Warszawy – Dzielnica Mokotów.

Więcej informacji: http://fundacjacel.pl

 

Oprac. na podstawie informacji organizatora

Napisz komentarz

Skip to content