Znaj ryzyko - kampania społeczna

Wesołe kobiety w różnym wieku na beżowym tleFundacja A.R.T zachęca do udziału w spotkaniach łączących elementy grupy wsparcia z elementami psychoterapii tańcem i ruchem oraz grupy samopomocowej. Uzupełnieniem oddziaływań terapeutycznych będą warsztaty arteterapii. Najbliższe spotkanie odbędzie się 10 lutego 2024 r. o godz. 15:00.

 

Grupa adresowana jest do pełnoletnich kobiet, w tym seniorek, kobiet z niepełnosprawnościami.

„W ciele człowieka zawarta jest jego cała historia, osobowość, stany emocjonalne oraz że poprzez pracę z ciałem człowiek może odblokować wyrażenie werbalne swoich przeżyć, może się zmieniać i wpływać na jakość swojego życia” (wg Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Tańcem i Ruchem).

Środki artystyczne posłużą do wyrażania i przepracowywania trudności, z którymi klientki przychodzą na terapię. Uczestniczki będą mogły porozmawiać z kobietami w podobnej sytuacji, podzielić się własnymi doświadczeniami, otrzymywać i dawać zrozumienie oraz wsparcie emocjonalnie.

Obowiązują zapisy: mailowo projekty@fundacjaart.pl lub telefonicznie +48 88 555 2222
Osoby, które zapiszą się i nie przyjdą na warsztaty nie informując o tym tracą możliwość uczestnictwa w kolejnych spotkaniach.

Rezygnacji można dokonać co najmniej 24 godziny przed zajęciami wysyłając maila na adres: projekty@fundacjaart.pl lub dzwoniąc pod numer +48 88 555 2222

Miejsce: ulica Dąbrowszczaków 8, 03-474 Warszawa Praga-Północ

Zadanie współfinansowane przez Miasto Stołeczne Warszawa w ramach projektu: „Patent na moc 3”.

Projekt współfinansuje miasto stołeczne Warszawa

Oprac. na podstawie informacji organizatora.

Napisz komentarz

Skip to content